Series
Ratings
220
Hidden LoveRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0