Movies
Ratings
17
Begin AgainRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5