Movies
Ratings
286
Cradle 2 the GraveRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Miami ViceRated ★ 2.0
xXxRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0