Series
Ratings
108
StrangerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0- 정의의 아군Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.5