Titles you rated
FuryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
GamerRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.5
Jingle All the WayRated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 2.5
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Steal My HeartRated ★ 2.5
Ong Bak 2Rated ★ 1.0
How To Top My WifeRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0