Titles you rated
Slow TrainRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Seicho Matsumoto's Black GospelRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
- Masters of HorrorRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0