Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0