Movies
Ratings
760
Forrest GumpRated ★ 5.0
Red EyeRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5