Series
Ratings
83
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0- The iDOLM@STERRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5- WORKING'!!Rated ★ 3.5
- WORKING!!Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
KatanagatariRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Nanana's Buried TreasureRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0