Movies
Ratings
733
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5