Movies
Ratings
480
The Dark and the WickedRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.0
The Witch in the WindowRated ★ 3.5
The Mortuary CollectionRated ★ 3.5
WinchesterRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.0
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 2.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 5.0