Series
Ratings
52
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.0- Marigold in 4 MinutesRated ★ 2.5
Kamen Rider OOORated ★ 5.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 2.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0- Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 5.0
- 僕とシッポと神楽坂Rated ★ 3.5
Angel of DeathRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Polar Bear CafeRated ★ 5.0