Titles you rated
- KakuseiRated ★ 1.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Terra NovaRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5