Movies
Ratings
220
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0