Movies
Ratings
863
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5