Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0