Series
Ratings
98- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Revue StarlightRated ★ 5.0
Feel GoodRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.5
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5