Series
Ratings
23
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 5.0