Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Ed WoodRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0