Series
Ratings
222
Shop of the LampRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 2.5- Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love OVARated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.5
Hitorijime My HeroRated ★ 3.5
SUPER LOVERSRated ★ 3.5
SUPER LOVERSRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 3.0
We Are Peaceful BrothersRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Through the DarknessRated ★ 3.0