Series
Ratings
93
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Around The TableRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
- Armored Trooper VOTOMSRated ★ 3.0
ConnectRated ★ 1.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0- School RumbleRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0