Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
GrassRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
CallRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0