Movies
Ratings
84
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0