Movies
Ratings
20
Queen CrabRated ★ 4.5
Servamp: Alice in the GardenRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
One Week FriendsRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0