Series
Ratings
40
The Ones WithinRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
ReLIFE OVARated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 5.0
Sagrada ResetRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 4.0
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 4.5
Ssss.DynazenonRated ★ 5.0