Titles you rated
Perfect GameRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0