Titles you rated
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 0.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5