Series
Ratings
16- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0