Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 1.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 0.5
The Last ExorcismRated ★ 2.5
SkylineRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 0.5
Mission to MarsRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.5