Movies
Ratings
504
Deja VuRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 1.0
AliensRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 0.5
What Women WantRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 1.5