Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5