Titles you rated
SleepRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.5