Movies
Ratings
58
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0