Movies
Ratings
422
La La LandRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5