Movies
Ratings
112
SerenityRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0