Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Machine Gun PreacherRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0