Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.0