Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
CapernaumRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The KingRated ★ 1.5
Let Me InRated ★ 4.0