Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0