Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0