Series
Ratings
177
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
At the MomentRated ★ 4.0
No Regrets In LifeRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
Perfect WorldRated ★ 3.5
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5