Movies
Ratings
698
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
BossRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5