Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Missing: The Other SideRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
- Good PartnerRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0