Titles you rated
- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 2.5
The Great MerchantRated ★ 2.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 1.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 4.0
- Smile, YouRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0