Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5