Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 2.0