Movies
Ratings
141
Pacific RimRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Cars 2Rated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0