Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.0- Wonderful LifeRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Bad FamilyRated ★ 5.0
Love TrulyRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 2.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0