Titles you rated
Rules of DatingRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
The ReboundRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.0
Black DogRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
The ResidentRated ★ 3.0
A Bold FamilyRated ★ 3.5