Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0